Loxon 2%, 5% Opinie, Cena i Efekty – Lek Na Łysienie

zdjęcie loxon 2 oraz 5%Łysienie jest problemem, z którym borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Mimo tego, że wypadanie włosów nie zagraża w żaden sposób zdrowiu człowieka to jednak każdy z tym walczy. Chodzi oczywiście głównie o kwestie estetyczne i samoocenę. Jednym z preparatów przeciw wypadaniu włosów jest Loxon, o którym będzie dzisiejszy wpis.

Przyjęło się, że panowie prędzej czy później pozbędą się swojej bujnej fryzury. Jednakże, gdy pierwsze objawy są widoczne przed 25 rokiem życie należy podejść do tego poważnie. Przeoczenie takiego momentu może skutkować szybkim postępowaniem wypadania włosów. Natomiast łysienie u kobiet jest dla nich bardzo bolesne, oczywiście nie fizycznie. Wiadomo, że symbolem kobiecości są zadbane i długie włosy. Ich utrata często wiąże się z brakiem pewności siebie oraz izolacją. Dlatego tak ważne jest sprawne i skuteczne zareagowanie na pierwsze oznaki.

W tym wpisie zastanowimy się czy popularny na aptecznych pułkach lek rzeczywiście będzie odpowiednim wyborem. Sprawdzimy czy Loxon opinie ma dobre, a cena jest adekwatna do zapowiadanych efektów.

Czym Jest Loxon?

Loxon to preparat będący roztworem, który wciera się w skórę głowy. Występuje w dwóch rodzajach stężeń – 2 albo 5 %, silniejsza wersja jest dostępna wyłącznie na receptę. Rozczyn stosuje się bezpośrednio na miejsca, gdzie przerzedzają się włosy. W tym momencie warto zwrócić uwagę na to, że Loxon działa od zewnątrz, podobnie jak krem. To znaczy, że nie stymuluje całościowo cebulek włosów, które są w dość głębokiej partii skóry. W przeciwieństwie chociażby do opisywanego wcześniej suplementu Follixin, który działa od wewnątrz. Jednak, aby pozostać obiektywnym przeanalizujemy komentarze dotyczące Loxonu, które znaleźliśmy na forach internetowych.

Loxon Opinie Internautów

loxon opinieZawsze podkreślamy jak istotne jest wsłuchanie się w głos osób, które już korzystały z danego produktu. Warto sugerować się takimi opiniami, ponieważ dają realny obraz tego co sami chcemy kupić. To jest tak samo jak z wyborem filmu. Praktycznie każdy wcześniej sprawdza recenzje zanim wybierze co obejrzy. Postępując identycznie w przypadku preparatu na łysienie, zwiększamy swoje szanse na dobry wybór. Poniżej zostaną przedstawione trzy opinie pochodzące od użytkowników Loxonu o różnej wysokości stężenia.

Loxon Opinie – Marlena z Konina, lat 44.

„Jakieś trzy lata temu zauważyłam, że włosy wypadają mi wręcz garściami. Po roku więcej włosów traciłam niż ich rosło i w efekcie pojawiły się gołe placki na głowie. Lekarz stwierdził, że to prawdopodobnie wynik zaczynającej się menopauzy. Co prawda moje włosy nigdy nie należały do bujnych. Jednakże ich utrata i to tak znacznej ilości spowodowała u mnie wręcz załamanie. Codziennie rano spędzam sporo czasu na zrobieniu fryzury, która by ukrywała wszelkie mankamenty. Mimo to niestety nie da się tak funkcjonować, aby jakikolwiek kosmyk się nie poruszył. Wspomniany lekarz przepisał mi Loxon 5% zapewniając o rewelacyjnych efektach. To co trzeba przyznać to fakt, że włosy aż tak już nie wypadają. Jednak nowe się nie pojawiły. Dlatego mam mieszane uczucia co do tego leku.”

Loxon Opinie – Miłosz z Jeleniej Góry, lat 28.

Od zawsze miałem świadomość, że będę łysy. Wszyscy mężczyźni w mojej rodzinie ok 50tki tracą włosy. Nie spodziewałem się jednak, że u mnie nastąpi to tak szybko. Miałem 25 lat kiedy to się zaczęło. Niemalże codzienne na poduszce zostawało tyle moich włosów, że musiałem ją wytrzepywać. Poszedłem do apteki i farmaceutka poleciła mi Loxon 2%, który stosuje już trzeci rok. Niestety nie zahamował zupełnie mojego łysienia. Rzeczywiście je ograniczył, więc aż tyle włosów mi nie wypada teraz. Natomiast to co ubyło już nie odrosło.

Loxon Opinie – Ludwik z Chwaszczyna, lat 31.

Loxon 5% efekty daje znacznie lepsze niż 2% – wiem bo oba używałem. Mniejsze stężenie jak dla mnie jest bez sensu. W moim przypadku nie pomogło. Poszedłem do lekarza, żeby mi przypisał coś innego. Trochę to wkurzające, że za każdym razem kiedy potrzebuję nową buteleczkę muszę się umawiać do lekarza, odczekać w kolejce z milionem starszych ludzi, żeby tylko wejść na dwie minuty. Przyznam, że jestem dość zadowolony z tego preparatu, ale zaczynam szukać czegoś innego. Chodzi o to, by był skuteczny i bez recepty.

Loxon Cena

Koszt kuracji tym preparatem jest uzależniony od tego, w której aptece dokonuje się zakupu. Rozpiętość jest dość spora bo dla Loxonu cena zaczyna się 30 do nawet 60 zł za opakowanie. Z tymże 5% stężenie jest droższe. Średnio jedna buteleczka starcza na codzienne stosowanie przez dwa miesiące. Jak już zostało wcześniej wspomniane wyższe stężenie jest dostępne wyłącznie z receptą. Loxon nie należy do drogich leków, jednak co do jego skuteczności można mieć zastrzeżenia.

Loxon Efekty Po Kuracji

Zaleceniem na ulotce jest codzienne stosowanie preparatu i to dwa razy w ciągu doby. Systematyczne używanie Loxonu ma dać najlepsze efekty. Aby zauważyć pierwsze rezultaty trzeba poczekać minimum dwa miesiące. Według zapewnień producenta, nowe włosy powinny zacząć rosnąć w czwartym miesiącu kuracji. Jednak według opinii większości Internetów tak się nie zdarzyło. Rzeczywiście Loxon daje efekty w postaci zahamowania wypadania włosów.

loxon cena efektyZawsze mówi się o wyższości produktów działających od wewnątrz – czyli tabletek, nad kremami i olejkami. Skóra posiada kilka warstw i to co najważniejsze dzieję się w jej głębokich partiach. Dlatego też polecamy osobom, które pragną nie tylko zahamować łysienie, ale także odzyskać swoje włosy do stosowania Follixin. Loxon chociaż sprawdza się u wielu osób ma właśnie tę jedną zasadniczą wadę czyli nie stymuluje cebulek włosów do wzrostu.

2 komentarze

  • Rafał, 5 stycznia 2017, 19:38

  Odpowiedz

  Rzetelny i pomocny artykuł! Sam stosowałem loxon, ale przerzuciłem się własnie na Follixin, z ktorego jestem bardziej zadowolony, bo daje rzeczywiście widoczne efekty. Pozdrawiam:)

  • Janek, 24 stycznia 2017, 15:37

  Odpowiedz

  Zgadzam się z opinią, że Follixin jest lepszy niż Loxon. Rownież przekonałem sie o tym na własnej skórze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.