Metanabol Efekty, Cena, Opinie, Gdzie Kupić – Sklep Czy Internet

metanabol oraz efektyLudzie mają większe lub mniejsze predyspozycje do uprawiania sportu. Tak samo jest w przypadku zadbania o własną sylwetkę. To jak jesteś zbudowany zależy od szeregu czynników. Do takich podstawowych można zaliczyć oczywiście geny, ale także metabolizm, nawyki żywieniowe oraz to czy się ruszasz. Podstawą do zbudowania idealnej rzeźby jest oczywiście masa. Trzeba mieć przecież na czym pracować. Jednak osoby chociażby mające hipermetanametabolizm albo po prostu bardzo szczupłe mogą mieć z tym problem. Rozwiązaniem często jest zastosowanie produktów farmakologicznych. Jednym z najbardziej skutecznych produktów jest Metanabol.

W Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kulturystów oraz osób trenujących na siłowni. Jest to związek chemiczny będący pochodną testosteronu. W latach 60. XX wieku był lekiem wspomagającym odbudowę mięśni, które zanikały w wyniku choroby. Jednak kolejne badania wykazały jego znikomą efektywność w tym zakresie. Jednakże sama substancja została przeniesiona ze świata medycyny do świata kulturystyki. Odkryto, że to co jest pewne to wpływ Metanabolu na zwiększenie masy mięśniowej i to w krótkim czasie.

Metanabol Efekty

Może ty również zaliczasz się do grona osób sfrustrowanych swoją budową ciała. Kiedy wiesz, że wylewasz siódme poty na siłowni i nadal nic, warto pomyśleć nad Metanabolem. Ta tzw. metka stoi często za niejednym sukcesem. Na pierwsze rezultaty nie trzeba długo czekać, przeważnie wzrost masy przypada między 5 a 14 dniem kuracji. Często sięgają po niego osoby, które przespały całą zimę oraz wiosnę, a lato nieubłaganie się zbliża. Metanabol efekty zawdzięcza swoim korzeniom sięgającym do steroidów. Inaczej mówiąc sterydów, które może i mają negatywny wydźwięk, ale są najskuteczniejsze. Jednak, aby być zupełnie uczciwym należy wspomnieć o skutkach ubocznych, które mogą występować po zażywaniu Metanabolu.

Najpoważniejsze to uszkodzenie organów wewnętrznych. Najbardziej narażona jest wątroba. Jeśli w czasie stosowania tabletek zauważysz, że skóra zmienia kolor albo białka oczu robią się żółte, natychmiast odstaw tabletki i udaj się do lekarza. Inną poważną  kwestią jest prawdopodobieństwo powiększenia się lewej komory serca, a także przyspieszenie jego pracy. Używając bardziej specjalistycznego języka, należy zwrócić uwagę, że silnie aromatyzuje do estrogenu. Pod tym hasłem kryje się wiele niebezpieczeństw takich jak przyrost gruczołu sutkowego. Jest to nic innego jak wyhodowanie męskich piersi. Ponadto zatrzymuje wodę w organizmie oraz podwyższa ciśnienie. Wielu facetów nie decyduje się na jego stosowanie, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo raka prostaty oraz powoduje łysienie i trądzik.

Jak widać jest to pokaźna lista ze skutkami ubocznymi Metanabolu. W związku z tym wiele osób woli nie ryzykować i wybiera równie sprawdzone suplementy, ale w zupełności bezpieczne dla zdrowia. Jednym z nich jest Metadrol, który daje takie same efekty, w podobnym odstępie czasu i masz pewność, że będziesz zdrowy po tej kuracji. Sprawdź produkt w >> oficjalnym sklepie <<.

Metanabol Cena

metanabol cenaW porównaniu do wielu suplementów dostępnych na rynku metka nie należy do drogich. W zależności od tego gdzie i w jakiej ilości się kupi koszt takiej kuracji może się sporo różnić od siebie. Jednak jedna kuracja nie powinna przekroczyć kosztu 200 złotych. Cena Metanabolu w zestawieniu z odżywkami oraz suplami jest wręcz śmiesznie niska. Dlatego tak wiele osób decyduje się właśnie na jej użycie zamiast droższego produktu. Jednak nadal uczulamy przed pochopnymi decyzjami. Na pierwszym miejscu zawsze powinno być zdrowie. Dlatego też wiele osób decyduje się na zakup do stosowania Metanabolu także tabletek osłonowych m.in. na wątrobę. Jeśli zsumuje się wszystkie wydatki poniesione na taką suplementację cena momentalnie idzie do góry.

Metanabol Opinie

Opisywana substancja co do zasady cieszy się dobrą sławą wśród swoich użytkowników. Wiele osób bagatelizuje zagrożenia jakie mogą wystąpić podczas stosowania metki. Nie jesteśmy w stanie przytoczyć własnego zdania na jej temat, ponieważ nigdy nie zdecydowaliśmy się na jej użycie. Jednak sięgając do Internetu, który jest kopalnią wiedzy wszelakiej można uznać, że negatywnych komentarzy jest jak na lekarstwo. Jeden z forumowiczów stwierdza wręcz, że „Metka dała mi lepsze życie. Od kiedy ją zastosowałem masa i siła poszły momentalnie w górę!” Inny internauta pisze wprost „Może i to jest ryzykowne, ale kiedy łapa rośnie Ci w oczach nic więcej Cię nie interesuje”. Można by w tym momencie stwierdzić, że Metanabol opinie ma praktycznie same na plus.

Jednak, gdy poszpera się głębiej można doszukać się kilku komentarzy mniej przychylnych. Chłopak stosujący tę substancję dał do zrozumienia, że ta cała gadka o skutkach ubocznych ma sens. Kilka jego słów: „mam mniej niż 30 lat i uszkodzoną wątrobę; będę leczył się jeszcze długo, ale z jednego już dawno się wyleczyłem – z chodzenia na skróty. Nie ma sensu oszukiwać za tak wysoką cenę”. Wiele osób namawia wręcz do bojkotu tego preparatu, a przynajmniej namawia na przerzucenie się na coś bardziej bezpiecznego. Jak już zostało wspomniane Metadrol należy do suplementów dających podobne efekty. Natomiast z racji tego, że jest wytwarzany na bazie wyłącznie naturalnych składników jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia.

Metanabol Dawkowanie

Większość preparatów potocznie nazywanych sterydami przyjmuje się w postaci zastrzyków. Dla wielu osób jest to ponad siły, ponieważ nie są w stanie samodzielnie wykonać nakłucia. Dlatego też Metanabol dzięki temu, że jest w formie tabletek jest chętniej wybierany. Co do samej ilości, którą należy przyjmować to co do zasady jest między 15 a 30 mg dziennie. Jednak dawka ta nie powinna być zażywana jednorazowo tylko rozłożona na kilka części. Dawkowanie Metanobolu powinno być robione z głową. Najlepiej wziąć tabletkę przed albo krótko po posiłku. Samo stosowanie tej substancji nie powinno trwać dłużej niż 6 tygodnie. Po pierwsze dlatego, że po tym okresie najzwyczajniej przestaje przynosić efekty. Inną kwestią jest niepotrzebne narażanie organizmu na skutki uboczne. Podczas przyjmowania tego produktu należy dokładnie obserwować organizm. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w kolorycie skóry, albo masa odwrotnie do zamierzonego efektu spadła, koniecznie udaj się do lekarza.

Metanabol Gdzie Kupić – Sklep czy Internet

metanabol sklep dawkowanieMetanabol to lek i można go dostać w aptece, ale jest na receptę. Dlatego do użytku o jakim mowa raczej nie dostaniesz takiej recepty. Wiele osób pyta również o jego legalność. Prawda jest taka, że dopóki nie zaczniesz startować np. w zawodach dla kulturystów to nie masz się czego obawiać. Środek ten jak się domyślasz jest zakazany dla zawodowców, ponieważ stanowi doping. Natomiast jeśli chodzi o taki bezproblemowy zakup to na aukcjach internetowych aż się roi od różnych ofert. Jak już zostało wspomniane tabletki te nie są drogie, więc nie trzeba przeszukiwać całego Internetu w poszukiwaniu dobrej ceny. Z resztą są one mocno zbliżone do siebie. W sklepie stacjonarnym raczej nie ma sensu szukać metki. Szczególnie jeśli taki sklep działa pod szyldem znanej sieciówki zajmującej się sprzedażą odżywek oraz suplementów dla sportowców. Z racji tego, że nikt nie chce się przyznać do stosowania sterydów, istnieje cicha zasada o niepromowaniu takich substancji. My również jesteśmy tego zdania, że organizm nie potrzebuje tak drastycznych kroków. Można podobne jak i nie takie same efekty uzyskać stosując inne, bezpieczne produkty.

Kilka słów na koniec odnośnie dodatkowych przeciwwskazań. Nie polecamy zabierania się za Metanabol osobom młodym, które nie skończyły 20 lat, gdyż jest się wtedy szczególnie narażonym na skutki uboczne. Dodatkowo, jeśli nie trenujesz minimum rok to również nie myśl jeszcze o takich substancjach. Postaw najpierw na swoje ciało i jego umiejętności. Nie ma sensu na starcie się szprycować. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze. Jeśli jednak zdecydujesz się na branie metki to prawdopodobnie osiągniesz największy progres w swoim życiu.

  • Błażej, 7 stycznia 2017, 07:37

  Odpowiedz

  Słyszałem, że efekty daje mega dobre, ale jakoś te skutki uboczne odstraszają. U mnie na siłcę krąży historia, że jeden z chłopaków przez to stał się bezpłodny. Ja już wolę może troche wolniej, ale bezpiecznie brać Metadrol. Mam i zdrowie i super rzeźbę:)

  • Robix, 13 lutego 2017, 18:40

  Odpowiedz

  Popieram kolegę wyżej, tzw. metka może i daje szybkie i spektakularne efekty, ale zdrowie musi byc na pierwszym miejscu. Zdecydowanie lepiej dać sobie miesiąc czy dwa dłużej, ale mieć swoje mięśnie i zdrowie

  • Mocarz, 25 marca 2017, 16:30

  Odpowiedz

  Witam czy ten Metadrol daje też efekty?

   • Arek, 26 marca 2017, 11:04

   Odpowiedz

   tak, rezultaty takie same jak i nie lepsze niz po metce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.